Partneři


 TĚM, CO PATŘÍ DÍKY, ANEB SPOLUPARTNEŘI PROJEKTU! 

Do projektu jsou v tuto chvíli zapojeni tito vyjímeční partneři. Mgr. Šárka Smíšková se svou hiporehabilitační praxí, Hynek Kalista s Peckami z Pecky, Alena Vlčková – ředitelka Complex Therapy poskytující unikátní terapii Thera Suit. Operační komplet (přebal knížky) na zakázku ušila a dodala firma Medica Filter.  Knížku svými olejíčky provoněla česká firma Nobilis Tilia. Do projektu se zapojila a naše aktivity podpořila další česká firma FARE, která vyrábí úžasné kvalitní botičky (ne)jen pro dětské nožičky.

isar pecky complex therapy Medica Filterfotoateliér Kubíčková

Nobilis Tilia

 

Náš jedinečný tým se rozrůstá a s obrovskou radostí Vám představuji další členy. S hřejivými přírodními přikrývkami se k nám přidal Batex – beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a lůžkoviny Zuzany Bílkové. S úžasnou přírodní Piňďa mastí pro uvolnění chlapecké předkožky přichází ALTA HERBA Kláry Kantové. Natur Comp přichází s LadyCompem® – malým přístrojem, který měří teplotu těla a díky tomu vyhodnocuje ovulaci, ukazuje plodné a neplodné dny.

Do celého projektu se mimo jiné zapojily i střediska ranné péče po celé ČR.

Čas pokročil a já s velkou radostí vítám další členy projektu Baby motýlí masáže. Pod názvem Adopce do naha, přichází se svým otevřeným srdcem a upřímným pohledem na život adoptivní vděčné adoptivní mámy Jitka. Podělím se s vámi o své zkušenosti, jak se učíme porozumět autismu a o zábavně výukové materiály pro děti, to říká Eva. Vše najdete na webu Porozumím autismu.