Obsah a ukázky


 

 

 

 

 

 

 

Téměř pět let jsem se snažila přijít na to, jak vytvořit jednoduchý manuál. Efektivní, přitom odborný, ale zároveň přístupný pro laickou veřejnost. Jak vysvětlit základní principy RELAXACE široké skupině lidí, jazykem, kterému lidé dnešní uspěchané doby rozumí. Hodiny studia principů ukládání informací do paměti v přímé konfrontaci s odbornou praxí, s přemýšlením rodičů dětí (ne)jen předčasně narozených i ošetřujícím týmem na novorozeneckých odděleních.

Z původních 96 tahů motýlích masáží dle Dr. Evy Reich – mně zůstalo 30 doteků, které jsou stejně efektivní, dostačující a zároveň logicky zapamatovatelné. Touto metodikou jsem začala velmi úspěšně DOPLŇOVAT Vojtovu reflexní lokomoci. Praktikovat ji může KAŽDÝ, kdo se bude držet základních pravidel.

Radami z následujících stránek by se měl řídit každý, kdo má chuť a potřebu do svého života a života svých dětí vnést klid a rovnováhu. (A to bych z upřímně přála každému z nás 🙂 ) Jinými slovy: tahle kniha je pro VÁS!

 Markéta Křížková

 

 

 

 

O KNIZE

 

Bohatě ilustrovaná, odborná a důvtipná publikace o světě RELAXACE, kterou lze do našich šedých všedních dnů vnést pocity BEZPEČÍ, KLIDU a ROVNOVÁHY. Lze dnes vůbec 100% odpočívat? Umíme to? Zvládáme učit naše děti kvalitně odpočívat?

Že nelze vytvořit intuitivní a zároveň edukační manuál? Dospěla jsem k závěru, že lze. Je dokonalý? Není a nikdy nebude… . Je to PRŮVODCE.  Pomůže Vám pochopit základy RELAXACE, osvojit si techniky Baby motýlích masáží. Jsem přesvědčena o tom, že jedním ze základů naší komunikace je DOTEK.

S knihou dostáváte obrázkový manuál, který Vám pomůže pochopit principy každodenních rituálů.

PARAMETRY KNIHY

 

TEXT: Markéta X Křížková

ILUSTRACE DĚTÍ: Veronika Písarčíková

GRAFICKÁ ÚPRAVA: Markéta X Křížková

FORMÁT: 220 x 220 mm

POČET STRÁNEK: 130

POČET ILUSTRACÍ: desítky

ISNB: 978-80-260-9337-4

PROLISTUJTE SI!

 

 náhled stránek

 

 

OBSAH

 

Baby motýlí masáže - obsah